רוצה להתייעץ עם עו"ד - פורום דיני מיסים ועבירות מס בהנהלת עו''ד עמוס אלגלי

חייגו לייעוץ אישי: 050-808-6488 הייעוץ ניתן על ידי מומחה בענייני מיסוי

נושא
מחבר
תאריך ושעה
22/10/2020 13:32
אני חיילת משוחררת שנה וחצי ומחייבים אותי במס הכנסה סכומים הזוים! גם המשכורת שלי נמוכה (5500-6500) וגם אמור להיות לי פטור ממס לשלוש שנים.
הייתי בחל״ת מחודש מרץ ועד יוני ואז בירמנתי לשבועיים שלוש, הגעתי למקום עבודה חדש וכן ציינתי שבירמנתי כדי שידעו שמשלמים עלי ביטוח לאומי לחודש הקרוב (רק ביטוח לאומי, את הכסף הייתי מקבלת במזומן) אבל הסברתי להם שאני כבר לא עובדת שם.
מחודש יוני חייבו אותי כבר 3500 שח במס הכנסה, הלכתי פיזית למשרדים של מס הכנסה ברמת גן פעמיים, התקשרתי אליהם עוד כמה פעמים והשארתי להם 4 פניות במערכת הפניות שלהם. הסברתי שאני עובדת בעבודה אחת, שאני חיילת משוחררת, צירפתי את כל המסמכים. כל פעם עונים לי במשפט לא ברור וסוגרים את הפנייה. הייתה נציגה שדיברה איתי לפני חודש וחצי ואמרה שהכל בסדר רק לשלוח לה את המסמכים והיא תדבר איתי ואני אראה החזר- שלחתי לה הכל אבל היא לא דיברה איתי ולא ראיתי שום החזר.
זה כבר מעצבן כי הסיניפים שלהם סגורים, הם לא עונים בפלאפון וכל פעם סוגרים לי את הפניות במשפט לא קשור כאילו שהם בכלל לא קוראים את מה שאני כותבת.
זה כבר מעצבן הזלזול שלהם.
איך לגרום להם להחזיר לי את הכסף שלי? יש משהו משפטי נוסף שאני יכולה לעשות?

עורך הדין עמוס אלגלי עומד לרשותך בכל עניין הנוגע לדיני המיסים בישראל

לקבלת ייעוץ משפטי אישי בנושא מיסים ליחצו כאן!

שאלה בנושא: רוצה להתייעץ עם עו"ד - פורום דיני מיסים ועבירות מס בהנהלת עו''ד עמוס אלגלי

close