עורך דין עמוס אלגלי: התמחות מיוחדת בדיני מיסים וייצוג חשודים בעבירות מס

חייגו לייעוץ אישי: 050-808-6488 הייעוץ ניתן על ידי מומחה בענייני מיסוי
 דיני מיסים ועבירות מס – עורך דין לשירותך
חוות דעת מקצועית בענייני מיסוי:
שם מלא
מספר טלפון
פניה למומחה במיסים >>

עורך דין עמוס אלגלי בעל התמחות מיוחדת בדיני מיסים


דרגו אותנו:
| דירוגך () בוצע בהצלחה
 (2) דירוגים | דירוג ממוצע (5)
5 stars - based on 2 reviews

Hebrew

הסתבכת עם רשויות מס ערך מוסך או מס הכנסה? זומנת לחקירה בחשד להעלמת מיסים? הוגש נגדך כתב אישום בשל עבירות מס? אם ענית לאחת השאלות האלה בתשובה חיובית, הגעת למקום הנכון.

נעים להכיר, שמי עורך דין עמוס אלגלי, מייסד משרד עורכי דין עמוס אלגלי ושות. הממוקם במגדל עיר העסקים בנתניה. לאורך השנים צברתי מומחיות בייצוג של נתבעים בדיני מיסים וניהלתי תיקים אזרחים ופליליים מורכבים בתביעות של מיליוני שקלים.

משרדנו רשם לזכותו הצלחות בתחום דיני המיסים ובפרט בפן המסחרי מול רשויות מע"מ ומס הכנסה, הן בבית המשפט והן מחוצה לו ובכלל זאת מחיקת חובות, הגשת עתירות מנהליות, עררים וכיוצא בזה.

בעברי הייתי קצין בקבע במשרד הביטחון וניהלתי עסקות רכש בינלאומיות. בזמן שירותי הצבאי למדתי משפטים וכשהשתחררתי התמחיתי במשרד עורכי דין ליפא מאיר ושו"ת בליטיגציה מסחרית.

לאחר מכן יצאתי לדרך עצמאית ומאז אני מנהל את משרד עורכי הדין עמוס אלגלי ושות. תוך דגש על יחס אישי ללקוח ועמידה בסטנדרטים גבוהים של מצוינות מקצועית.

השילוב בין ידע מקצועי עשיר, בקיאות בהוראות החוק ובפסיקות העדכניות והיכרות מעמיקה עם רשויות המס בישראל, מאפשר לי להעניק לכל לקוח טיפול מיטבי, בכל מקרה של התמודדות מול עבירות מס ועניינים של מיסוי חברות.

המשרד שלנו הנו משרד בוטיק ואני מעורב באופן אישי בכל תיק מ-א' עד ת'. כל לקוח שמגיע אלינו מקבל את מלוא תשומת הלב וההסברים כבר משלב השיחה הטלפונית ועד לתום ההליכים המשפטיים.

חשוב להבין שכמעט תמיד אישום בעבירת מס מלווה גם באישום פלילי וזה, בין היתר, מה שמעצים מבחינתי את החשיבות של מתן שירות אישי מסור וצמוד ומחיקת האישומים כנד הלקוח.

הסרת הכתם הפלילי היא ערך עליון מבחינתי והסיפוק של הצלחה בתביעה שבה לקוח יוצא עם דף חלק ולא עם נקודה שחורה, כזו שתמנע ממנו למשל לקבל אשראי, להתמודד במכרזים, להחזיק ב-BDI שלילי, זה מה שמוביל אותי.

עורכי הדין שלי ואני נשמח לעמוד לשירותך בכל מקרה של עבירת מס ולהעניק לך ייעוץ משפטי וליווי אישי צמוד, בשאיפה למחיקת האישומים שהועלו כנגדך ויציאה לדרך נקייה, ללא רישום פלילי וללא הרשעה בעבירות מס.

בכל מקרה ובכל בעיה מול רשויות מס ההכנסה ורשויות מס ערך מוסף, ניתן לפנות לקבלת ייעוץ אישי ללא כל התחייבות.

פנה/י עכשיו לקבלת ייעוץ משפטי אישי!


תאריך: 14/06/2020 09:17
 
close